Norėdami gauti daugiau informacijos skambinkite: 905439413024

Klasikinis Stambulas

Klasikinis Stambulas

Stambulas Vyksta antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais. Pažintinė dienos ekskursija po istorinį Stambulą. Pėsčiomis keliausime į miesto centrą. Pradėsime nuo Hipodromo aikštės, kuri užima dalį Sultanahmedo aikštės. Stambulo širdyje esanti Hipodromo aikštė daugelį amžių vadinama muziejumi po atviru dangumi.

Tai vieta, kuriuoje virė pačios karščiausios Bizantijos imperijos sporto ir socialinio gyvenimo aistros. Be to aikštė išsaugojo seniausius architektūros paminklus: 300 tonų Egipto obeliską, Gyvatės koloną, Kosntantino obeliską ir Vokiečių fontaną. Apsilankysime Sofijos Sobore (Hagia Sophia) - buvusi Konstantinopolio patriarcho bazilika, vėliau − mečetė, o dabar − muziejus. Pastatyta 532-537 m. Hagia Sophia buvo didžiausia katedra pasaulyje iki 1520 m.

Sofijos Soboras laikomas Bizantijos architektūros įkūnijimu. Vėliau aplankysime Sultono Ahmedo mečetę (dar vadinama Mėlynąja mečete) - vieną iš svarbiausių Stambulo simbolių. Mečetė buvo pastatyta XVI amžiuje pagal Sultono Ahmet I užsakymą ir laikoma ne tik viena iš didžiausių pasaulyje, bet ir nepaprasto grožio architektūros šedevru. Pietus. Galėsime paragauti tradicinių Osmanų patiekalų. Po pietų - pasiplaukiojimas keltu po Bosforo sąsiaurį, jungiantį Juodąją ir Marmuro jūras ir skiriantį Europą ir Aziją. Plaukimas Bosforo sąsiauriu leis grožėtis Stambulo kalvomis, didžiuliais tiltais ir daugybe įspūdingų pastatų: Osmanų sultonų rūmais bei Turkijos politikų rezidencijomis, prabangiausiais miesto viešbučiais, mečetėmis. Po pasiplaukiojimo užsuksime į Egipto turgų (Mısır Çarşısı), kur įvairūs prieskoniai, saldumynai ir suvenyrai kainuoja mažiau, nei didžiąjame Grand Bazaar turguje.

Kaina - 50 € Vaikai iki 6 metų keliauja nemokamai, 7-12 metų - 35 € Į ekskursijos kainą įskaičiuota: Lietuviškai kalbančio gido paslaugos; Įėjimas į visus lankytinus objektus; Pietūs; Viešojo transporto bilietai.

Atsiskaitoma bus Stambule.

Vardas ir Pavardė
Jūsų telefono numeris
Jūsų elektroninis paštas
Jūsų viešbučio pavadinimas
Ekskursijos Data
Suaugusių
Vaikų 0-7 (nemokama)
Vaikų 7-12(pusė kainos)